Aktuality
Seminář v sobotu

V sobotu 16.11. 2019 od 10h vás zveme na workshop Břišní tanec v současné hudební kompozici. Kombinace techniky a sponntáního tance. Místo: Na Pěšinách 44, Praha 8, kurzovné 400,- Kč

Soukromé lekce

Vyzkoušejte jaké to je, mít osobního tanečního trenéra jako celebrity. Maximálně soustředěná hodina bez zdržování, s efektivním tréninkem přizpůsobeným vám na míru. 

Cena 400,- Kč/60 min. 

Chcete miminko?

Nedaří se Vám otěhotnět? Uvažujete o umělém oplodnění? Přijďte si nejdřív zatančit Smile


 

DVD Tanči s Lízou!

 Cena 99 Kč. 

objednávejte zde.

 

Možná jsi mé kurzy už absolvovala nebo jen přemýšlíš jakou pohybovou aktivitu zvolit, aby Tě bavila. Většina žen ráda tančí a myslím, že právě to by měla žena rozvíjet, svou přirozenost. Zjemnit svůj pohyb, narovnat se, zdůraznit svůj půvab, tančit sama pro sebe i s ostatními ženami. Učit se od profesionálů a rozvíjet svou podstatu. 

Břišní tanec je fenomén na pomezí sportu (získáš skvělou kondici a postavu) a tajemného ženského umění, které je emocionální a dovede Tě k lásce a kreativitě. Orientální břišní tanec by měla zkusit každá žena, bez ohledu na věk i postavu. Důležité je se uvolnit, hýbat se a cítit..

Rezervuj si místo  pro sebe 

 

Chceš vyzkoušet jak hodina probíhá?  Ještě stále můžeš prijít a zkusit.

Protáhneš se v orientálním rytmu a dáš si "do těla". 

Podzimní kurzy 

Tančete zajímavě. (Pokračování článku)

04.06.2019


Pro většinu z nás je samozřejmý stav, kdy žijeme převážně v hlavě. Řešíme „věci“, problémy, každodenní starosti, chceme skloubit příjemné věci s méně příjemnými povinnostmi. Čas od času nás nějaký problém doslova válcuje. Neustále na to myslíme a i když o tom máme s kým povídat a dostáváme dobré rady, ne a ne se z toho dostat. 

 (Pokračování článku)
22.05.2019

V sobotu 25.5. 2019 vás zveme na workshop tanečního stylu "beledi" - egyptský speciální styl. Od melodie k rytmu.

Buben, akordeon a vaše tělo v pohybu. Pomalé vlnivé pohyby, vystřídá extatické finále. Workshop Beledi břišního tance je vhodný pro mírně (min. 10 lekcí za sebou) až více pokročilé.

Tři hodiny(vašeho) tance. Improvizace, choreografie ...obojí. (Pokračování článku)

12.04.2019

Zapište se a tančete se mnou v novém roce pravidelně - jednou, dvakrát týdně v krásném prostředí baletního sálu.

Tanec je zdrojem energie, inspirace, sex-appealu.

Zkuste exotický pohyb! Bude vás to zajímat.

 

Pravidelným tančením nezískáte jen pevné břicho, ale kompletně zformujete postavu do symetrických ženských křivek jako profesionální tanečnice.  (Pokračování článku)

26.11.2018
Chci dostávat informace od Lízy
Galerie

  

   

All rights reserved | Líza Vegrová 2012 | Tel: 737 711 024